Domů

Cvičení a relaxace napomáhá zvládat zvýšené nároky organismu těhotné ženy. Přináší úlevu od bolesti zad, působí preventivně proti křečovým žilám, otokům dolních končetin nebo vzniku ploché nohy. Zaměříme se na svalové partie namáhané nebo obzvlášť potřebné v tomto období, svaly pánevního dna, ukážeme si úlevové polohy k porodu, součástí lekce jsou i dechová cvičení. 

Cílem je udržet si kondici potřebnou během celého těhotenství, porodu, ale i v období po porodu a zejména pak dosažení fyzické a psychické harmonie. 

Na cvičení v těhotenství navazuje cvičení po porodu, které je více zaměřeno na posílení pánevního dna, postupné posílení břišních svalů a celkově je nápomocné k rychlejšímu návratu těla zpět do stavu před těhotenstvím.

 

V poradně se věnuje porodní asistentka vašim dotazům týkajícím se těhotenství, přípravy na porod, porodu samotného, šestinedělí, péče o novorozence... a to vše s využitím přírodních metod jako je aromaterapie, homeopatie, akupresura, bylinky a další...

Dopřejte si čas strávený sama se sebou a svým miminkem...

Délka lekce je 90 minut (60 minut cvičení a relaxace + 30 minut poradna) 

Cena lekce: 120 Kč

 
Doporučení: vhodnost cvičení konzultujte s vaším gynekologem, cvičení přizpůsobte vašim individuálním potřebám a pocitům.

 

 

S sebou: pohodlné oblečení (obuv není potřeba), dostatek tekutin, ručník, případně deku na relaxaci

 

Instruktor:

porodní asistentky

Mgr. Petra Bencová

Tel.: 603 886 256

Šárka Holá 

Tel.: 739 248 908